Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#504070 Zotya32 Előzmény: #504012

ügyes :)

nekem más a taktikám... olcsóbban eladom, és drágábban veszem vissza....

megtehetem, még qrva sok felesleges pénzem van, nem tudom mire költeni... :)))

a **** equilor meg tehet egy szívességet... kivárják a tőzsdezárást, és utána teszik közzé az aukció eredményét..

Re: nincs cím

#504012 Sly-- Előzmény: #503981

Én eladtam 10 Ft-ra, skalpolásra gondoltam csak úgyis.

Ettől függetlenül lehet duplaalj, ha jól sül el a dolog. Majd visszaveszem, ha mozog.:-)))

Re: nincs cím

#503976 Zotya32 Előzmény: #503926

undorító ami itt folyik... nem tartják be az időpontot, közben meg vaktában megy a spekizés, mindjárt felhúzzák 110-re

Re: nincs cím

#503922 Zotya32 Előzmény: #503916

miután akik közzé teszik a híreket, már tudják, és beöntötték, így esélyes, hogy ennek reszeltek egy kis időre... :(

vagy csak pánikoltatnak és mindjárt felsőlimit lesz

Re: nincs cím

#503919 Zotya32 Előzmény: #503916

nem, én 92-ért adtam el... :) szokásosan bukóban... :)

most 84-en várok, de lehet kilépek... gyanús, hogy 50 ft körül ment el, ha elkelt...

Re: nincs cím

#503866 Zotya32 Előzmény: #503760

még max. 1 óra és kiderül minden....

viszont ami furcsa volt, hogy nem volt megszabva egy alsó korlát.. mi van, ha vki 50 ft-on veszi meg egyben ezt a pakkot???

akkor 1 hét esés lesz

http://www.tozsdeforum…

#503760 Zotya32

http://www.tozsdeforum.hu/tozsde/kalapacs_alatt_az_estmedia

"az idei év folyamán nyilvános aukciót szerveznek a Sziget-beli 51 százalékos részesedés értékesítésére. Ez negatívan érintené a jövőbeli profitkilátásokat, mivel rövid és hosszú távon is ez a leány kecsegtet a legnagyobb profitpotenciállal."

kecsegtet... az sok jót nem jelent... profit meg sosem volt (hivatalosan)

Re: nincs cím

#503608 Zotya32 Előzmény: #503606

miért? 20 éve veszteséges a sziget, de csak van maserati, meg utazgatás, meg jótékonykodás, hogy a fiatalok tudjanak egy hétig szórakozni.... :)) azért a nav-nál sem hülék dolgoznak...

Re: nincs cím

#503605 exmnbs1 Előzmény: #503600

az állami pakk és a Rábáról ötlött be

Gerendai nem fog licitálni gondolom holnap a mai hírrel jelezte

Re: nincs cím

#503604 zeeh_ Előzmény: #503600

Csak nem ment el az eszük... Legalábbis remélem. :)

Maseratis mellett nyereség? Már önmagában vicc.

Re: nincs cím

#503603 Zotya32 Előzmény: #503600

lehet a NAV bekopogott Kareszhez, és azt mondták, hogy csendben élhetsz, nyugiban, de neked nem kell már a sziget... :)))