Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#503597 exmnbs1 Előzmény: #503594

Újságírói kérdésekre válaszolva Fazekas Sándor elmondta: a hungarikumok támogatására 500 millió forint áll rendelkezésre.

Re: nincs cím

#503589 zeeh_ Előzmény: #503581

Nem a banké lesz az szerintem, hanem visszaveszi bagóért, amit egyszer eladott ~2.5 milliárdért.

Re: nincs cím

#503587 zeeh_ Előzmény: #503557

Abból már nem vette volna vissza.

Április 16-án szombaton jött a hír, hogy ugrott a Neo, utána jött még egy szép zakó 36(0)-ig, ha jól emlékszem.

Annyira elegem van már ezekből a tolvaj sz*rokból... Az egész BÉT kuplerájból, nincs normális papír. Ami meg lenne, az a forradalom miatt szenved.

Re: nincs cím

#503581 exmnbs1 Előzmény: #503580

hát ha a banké lesz, akkor minek szorgoskodnának

más néven is lehet külföldön rendezni

Re: nincs cím

#503580 Zotya32 Előzmény: #503578

nem is mondták, hogy visszaveszik... még viheti a bank is...

de amúgy a sziget kft dönthet úgy, hogy itthon nem rendezi meg ezt a fesztivált többé, van még volt, bs, és lesz mondjuk egy horvát tengerparti-party.

Re: nincs cím

#503577 Zotya32 Előzmény: #503574

ez lesz az utolsó Sziget??

20. "előadás", szép szám, de ideje váltani, netán elmenni Horvátországba??

Re: nincs cím

#503574 exmnbs1 Előzmény: #503573

érdekes helyzet van milliárdoséknál

Genya becsődölt és adakozásra hívnak fel min 3 milliárdos tulajjal

Gerendás lépett az Estből a pakkja nagyobbik felével

Soós meg sem jelent a mai kgyn

Phylban hatalomváltás van de a nem is annyira csendestárs az állandó