http://sziget.hu/volt/hirek/telthaz_volt_es_oromunnep.12385.html
Karót nyelek keresztbe ha állami rendezvény lesz a sziget . :)
Újságírói kérdésekre válaszolva Fazekas Sándor elmondta: a hungarikumok támogatására 500 millió forint áll rendelkezésre.
megvan még az állami pakk?
Puskás Akadémia, Sziget mi a közös bennük?
Nem a banké lesz az szerintem, hanem visszaveszi bagóért, amit egyszer eladott ~2.5 milliárdért.
Abból már nem vette volna vissza.
Április 16-án szombaton jött a hír, hogy ugrott a Neo, utána jött még egy szép zakó 36(0)-ig, ha jól emlékszem.
Annyira elegem van már ezekből a tolvaj sz*rokból... Az egész BÉT kuplerájból, nincs normális papír. Ami meg lenne, az a forradalom miatt szenved.
passz...
http://www.umvp.eu/?q=sziget/a-sziget-hungarikuma-korkep-a-zaras-utan
jééé:
"A LEADER utca látogatottságával kapcsolatban Pankotai Csaba, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Aranykapu Egyesület tagja is megjegyezte,"
hát ha a banké lesz, akkor minek szorgoskodnának
más néven is lehet külföldön rendezni
nem is mondták, hogy visszaveszik... még viheti a bank is...
de amúgy a sziget kft dönthet úgy, hogy itthon nem rendezi meg ezt a fesztivált többé, van még volt, bs, és lesz mondjuk egy horvát tengerparti-party.
ez lesz az utolsó Sziget??
20. "előadás", szép szám, de ideje váltani, netán elmenni Horvátországba??
vettem ma lottószelvényt, nem nézem tét nélkül a holnapot :)))
érdekes helyzet van milliárdoséknál
Genya becsődölt és adakozásra hívnak fel min 3 milliárdos tulajjal
Gerendás lépett az Estből a pakkja nagyobbik felével
Soós meg sem jelent a mai kgyn
Phylban hatalomváltás van de a nem is annyira csendestárs az állandó
most hogy bukcsi lesz?
szerintem azért mert lép szigetestől
arról szól a történet.... Azt várom...
http://index.hu/kultur/showbiz/2012/04/19/elmarad_az_idei_kapcsolat_koncert/
vszínű ezért adta el Karesz?? kell a pénz a szigetre...