Re: nincs cím 2012. április 20. 14:20 Zotya32 Előzmény: #503916 miután akik közzé teszik a híreket, már tudják, és beöntötték, így esélyes, hogy ennek reszeltek egy kis időre... :( vagy csak pánikoltatnak és mindjárt felsőlimit lesz