Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #503916

miután akik közzé teszik a híreket, már tudják, és beöntötték, így esélyes, hogy ennek reszeltek egy kis időre... :(

vagy csak pánikoltatnak és mindjárt felsőlimit lesz