ügyes :)
nekem más a taktikám... olcsóbban eladom, és drágábban veszem vissza....
megtehetem, még qrva sok felesleges pénzem van, nem tudom mire költeni... :)))
a **** equilor meg tehet egy szívességet... kivárják a tőzsdezárást, és utána teszik közzé az aukció eredményét..