Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #503541

érdekes lesz a holnapi nap... főleg, hogy lesz még 3 óra a hír után...

nem lennék meglepve, ha vmelyik irányba kiakadna a papír...

sőt szinte 100% holnapra a 15%-os elmozdulás, az irány kérdéses csak.