Re: nincs cím 2012. április 19. 18:50 Zotya32 Előzmény: #503541 érdekes lesz a holnapi nap... főleg, hogy lesz még 3 óra a hír után... nem lennék meglepve, ha vmelyik irányba kiakadna a papír... sőt szinte 100% holnapra a 15%-os elmozdulás, az irány kérdéses csak.