Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Zotya32

http://www.tozsdeforum.hu/tozsde/kalapacs_alatt_az_estmedia

"az idei év folyamán nyilvános aukciót szerveznek a Sziget-beli 51 százalékos részesedés értékesítésére. Ez negatívan érintené a jövőbeli profitkilátásokat, mivel rövid és hosszú távon is ez a leány kecsegtet a legnagyobb profitpotenciállal."

kecsegtet... az sok jót nem jelent... profit meg sosem volt (hivatalosan)