Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #503760

még max. 1 óra és kiderül minden....

viszont ami furcsa volt, hogy nem volt megszabva egy alsó korlát.. mi van, ha vki 50 ft-on veszi meg egyben ezt a pakkot???

akkor 1 hét esés lesz