Re: nincs cím 2012. április 20. 12:57 Zotya32 Előzmény: #503760 még max. 1 óra és kiderül minden.... viszont ami furcsa volt, hogy nem volt megszabva egy alsó korlát.. mi van, ha vki 50 ft-on veszi meg egyben ezt a pakkot??? akkor 1 hét esés lesz