Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #503981

Én eladtam 10 Ft-ra, skalpolásra gondoltam csak úgyis.

Ettől függetlenül lehet duplaalj, ha jól sül el a dolog. Majd visszaveszem, ha mozog.:-)))