Re: nincs cím 2012. április 20. 15:33 Sly-- Előzmény: #503981 Én eladtam 10 Ft-ra, skalpolásra gondoltam csak úgyis. Ettől függetlenül lehet duplaalj, ha jól sül el a dolog. Majd visszaveszem, ha mozog.:-)))