Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#489008 Lew82 Előzmény: #488999

tegnap 1 HUF-on 66 666 vevő sem volt kutya...

tegnap reggeli könyv:

Cég Aj. Vétel

2012.03.12. 09:05:00

1 1 100 db 141 HUF

1 1 500 db 140 HUF

1 1 400 db 137 HUF

2 2 4 500 db 136 HUF

1 1 66 666 db 1 HUF

Eladás Cég Aj.

2012.03.12. 09:02:14

159 HUF 507 db 1 1

160 HUF 927 db 1 1

162 HUF 181 db 1 1

164 HUF 597 db 1 1

165 HUF 796 db 1 1

Napi min: 159 HUF Napi max: 160 HUF

Nyitó: 160 HUF Előző záró: 160 HUF

Utolsó kötés: 159 HUF, 100 db (2012.03.12. 09:02:14)

Összforgalom: 2 kötés, 373 db, 59 580 HUF

Re: nincs cím

#488999 Zotya32 Előzmény: #488992

már most is ott van... tegnap 147 ft.... vicc...... vki 28 darabbal lekötötte, mert üres volt a könyv a kbc nélkül....

még 1-2 nap és érzésem szerint megrántják... re: névérték-rally

nyomi humival is megtették, abból is kimaradtam és most még est-em sincs...

Re: nincs cím

#488992 zeeh_ Előzmény: #488644

Q4 beszédes lehet, de BCS korábbi mondatával kapcsolatban erős fenntartásaim vannak.

"Balázs Csaba tavaly szeptemberben egy interjú keretében azt nyilatkozta a Portfolio.hu-nak, hogy 2012-ben a cég már bőven nyereségessé válhat, a Sziget nélkül is."

Mi is termelhet nyereséget a Szigeten kívül? (Már ha a Sziget egyáltalán nyereséges és a Maseratis pluszra hozza ki a végét papíron.)

Est lapok + Exit.

Ezektől én vastag nyereséget nem várnék. Főleg nem annyit, amiből áprilisban visszafizethetik a hitelt Totyáéknak, hogy a Szigetet ne vigye a bank.

A beapportált román,bolgár csúcsmagazinok nekem meg elég büdösnek tűnnek ahhoz, hogy azokból bármilyen nyerő is jöjjön, főleg azon lista alapján, amelyen az szerepelt tavaly, hogy mely szállítónak mennyivel tartoznak. Ott volt egy érdekes sor az import magazinokra vonatkozóan.

De valami lesz itt nemsokára, áprilisban kell fizetni és a közel 13 millió új papír is akkor kerül a BÉT-re bevezetésre nagyjából szerintem, ebben az időzítés az érdekes. Valami lehet itt még talán, amit még nem tudunk, de majd kiderül. Ettől függetlenül béka feneke alatti ár lesz, ha a szállítók elkezdik önteni.

http://www.portfolio.h…

#488639 zeeh_

http://www.portfolio.hu/vallalatok/kispapirok_melyeken_a_jo_hangulat_sem_segit.164085.html

"Meredeken esik az Est Media árfolyama is, a kereskedelmi rádiózás bejelentését követő nagyobb feltépéstől eltekintve gyakorlatilag évek óta folyamatos a lejtmenet. Ez alól pedig az idei év sem jelent kivételt, hiába pozitív hónapok óta a nemzetközi hangulat, az Est Media részvényei január óta 18%-ot zuhantak.

A médiaszektor egyetlen hazai tőzsdei képviselője hosszú ideje veszteséges, az elmúlt hónapokban a vállalat átfogó reorganizációt hajtott végre, melynek célja a működés új alapokra helyezése. Balázs Csaba tavaly szeptemberben egy interjú keretében azt nyilatkozta a Portfolio.hu-nak, hogy 2012-ben a cég már bőven nyereségessé válhat, a Sziget nélkül is. A részvények árfolyama egyelőre azt tükrözi, hogy a befektetők nem igazán bíznak a menedzsment előrejelzésében. A tavalyi év a cégnél meglehetősen rosszul alakult, bár a negyedik negyedéves számok még nem ismertek, az év első kilenc hónapjában a cég mintegy 800 millió forint veszteséget termelt. Mindez pedig úgy történt, hogy január-szeptember között az árbevétel meghaladta a 6 milliárd forintot. "

Az szép, 9 hónap alatt -800 millió, meglehet simán megint a -1 milliárd 2011-re. Nagy reorganizálás zajlik, ahogy látom, csak úgy jönnek az eredmények. :)

Céget bárki tud alapítan…

#488637 zeeh_

Céget bárki tud alapítani.

http://profitline.hu/hircentrum/hir/220403/Tokebefektetesi-megallapodas-a-MORANDO-es-a-Meta-MPI-kozott

Az EMG Card ugyan még megvan, de az igazi eredmény nem itt fog jelentkezni szvsz, hanem az Meta-Morando duónál.

"Az állami adóhatóság nyilvántartásában 2012.03.11-án/én az alábbi végrehajtási eljárással érintett adószámok szerepelnek:

Az adózó neve (elnevezése) Adószáma

EMG CARD KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 23087811241"

Re: Az USA-ban is a magyar fesztiválkártyát alkalmazzák

#488630 Lew82 Előzmény: #488625

metapay-ben nincsen részesedése az Est-nek? közösen hozták létre 50-50%-ban, nem?

Re: Az USA-ban is a magyar fesztiválkártyát alkalmazzák

#488625 zeeh_ Előzmény: #488582

Csak egy szépséghibája van, ehhez az econak semmi köze nem lett végül, annál inkább a Meta MPI-nek és a Morandonak.

Re: nincs cím

#488528 Zotya32 Előzmény: #488218

kbc ma variált.. látszik is :)

Cég Aj. Vétel

2012.03.12. 08:34:15

1 1 273 db 160 HUF

1 1 100 db 159 HUF

Eladás Cég Aj.

2012.03.12. 08:33:38

160 HUF 1 200 db 1 1

165 HUF 796 db 1 1

175 HUF 1 741 db 1 1

176 HUF 1 200 db 1 1

180 HUF 3 910 db 3 3

Re: nincs cím

#488218 zeeh_ Előzmény: #488132

Azért, ha ma bedöntötték volna -15%-ra, Erstéseknek az nagy szopóka lett volna... Valószínűleg ezért lightosabb a könyv mindkét oldala ma, mert sokan nem tudnak ajánlatot betenni.

Re: nincs cím

#488130 zeeh_ Előzmény: #488060

Látom, Randomnál át kellett állítani.

73200 Ft a mai forgalom eddig. Fergeteges. :)

Re: nincs cím

#488118 kerikoma Előzmény: #488085

Még mindig nincs. Azért nem tudom, ha lenne papírom, akkor vajon tudnék e kereskedni vele?

Elég bosszantó lenne, ha nem.....

Re: nincs cím

#488085 kerikoma Előzmény: #488072

Ersténél meg automatikusan eltűnt és nem írják sehol, hogy mit kéne csináln. Röhej:((

Re: nincs cím

#488072 Zotya32 Előzmény: #488060

át kell állítani; legalábbis random-nál estmedia1000 a régi. KBc-nél automatikusan cserélték.

Re: nincs cím

#488035 zeeh_ Előzmény: #488030

Ebben a cégben egy nagy érték van, a Sziget. Főleg, ha papíron is nyereséget mutatnának ki.

Meglátjuk, mi lesz. Mindkét verzió benne lehet különböző eséllyel.