Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #488992

már most is ott van... tegnap 147 ft.... vicc...... vki 28 darabbal lekötötte, mert üres volt a könyv a kbc nélkül....

még 1-2 nap és érzésem szerint megrántják... re: névérték-rally

nyomi humival is megtették, abból is kimaradtam és most még est-em sincs...