Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #488132

Azért, ha ma bedöntötték volna -15%-ra, Erstéseknek az nagy szopóka lett volna... Valószínűleg ezért lightosabb a könyv mindkét oldala ma, mert sokan nem tudnak ajánlatot betenni.