Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #488030

Ebben a cégben egy nagy érték van, a Sziget. Főleg, ha papíron is nyereséget mutatnának ki.

Meglátjuk, mi lesz. Mindkét verzió benne lehet különböző eséllyel.