Re: nincs cím 2012. március 9. 8:37 zeeh_ Előzmény: #488030 Ebben a cégben egy nagy érték van, a Sziget. Főleg, ha papíron is nyereséget mutatnának ki. Meglátjuk, mi lesz. Mindkét verzió benne lehet különböző eséllyel.