Re: Az USA-ban is a magyar fesztiválkártyát alkalmazzák
Zotya32 Előzmény: #488570http://www.hir24.hu/it-mobil/2010/11/15/meg-egy-kartya-a-fiataloknak/
ezt még az ecosok kreálták... no, és még nem szállt el az árfolyam? végre egy jó hír a cég környékéről...