Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Az USA-ban is a magyar fesztiválkártyát alkalmazzák

zeeh_ Előzmény: #488582

Csak egy szépséghibája van, ehhez az econak semmi köze nem lett végül, annál inkább a Meta MPI-nek és a Morandonak.