Re: Az USA-ban is a magyar fesztiválkártyát alkalmazzák 2012. március 12. 12:00 zeeh_ Előzmény: #488582 Csak egy szépséghibája van, ehhez az econak semmi köze nem lett végül, annál inkább a Meta MPI-nek és a Morandonak.