Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #488027

de kire? nincs vevő... ha meg lesz, akkor az azt jelenti, hogy vki nagy aláállt... ez megint gyanús lesz, hogy vajon ki az a "majom"???

ha csak a kisbüfikre szórnák, akkor valóban irány a 20-30 ft...