Re: nincs cím 2012. március 9. 8:30 Zotya32 Előzmény: #488027 de kire? nincs vevő... ha meg lesz, akkor az azt jelenti, hogy vki nagy aláállt... ez megint gyanús lesz, hogy vajon ki az a "majom"??? ha csak a kisbüfikre szórnák, akkor valóban irány a 20-30 ft...