Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Túl nagynak tűnik nekem …

#487268 zeeh_

Túl nagynak tűnik nekem a 170-en álló 23k-s csomag. Egy hét múlva lebabázik a papír és lesz még 13 millió db papír, amit majd gondolom, valamikor március vége, április elején fognak bevezetni. Előtte számítok egy felhúzásra benne valami gagyi hírre.

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

#485344 Sigorszky Előzmény: #485338

Nem értem, az idomárod mért nem tanított meg arra, hogy csak spekulánsokat meg korrupt cégvezetőket egyél!? :)

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

#485338 macika Előzmény: #485327

csak a disney csatornát cseréltem le egy karmesterre

igaz rágósabb a fazon ))

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

#485301 Zotya32 Előzmény: #485291

vigyázz mit írsz, mert a Simon Wiesenthal központ nyomozói "levadásznak"... re: zongorista

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

#485284 Sigorszky Előzmény: #485283

Mondta valaki, hogy új hír? Telebeszélte valaki a fejedet, plüssmaci...

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

#485283 macika Előzmény: #485280

jön a 13 milla papír,

kb 2 hónapja tudott ez. mi ebben az új hír?

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

#485280 zeeh_ Előzmény: #485275

Értékes,ja. :)

Van remény, Randomnál naponta határozzák meg a TDT papírok körét. Remélem, amikor jön a 13 milla papír, akkor lehet majd shortolni ezt a retket.

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

#485273 zeeh_ Előzmény: #485248

Pont ezért fog piszok gyorsan zuhanni, mert nem lesz rá vevő.

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

#485248 macika Előzmény: #485246

nincs kire önteni.... igy is 100% a közkéz

ilyenkor sokszor megtépik hogy majd onnan öntsék

de lehet most nem az lesz

ki tudja a tolvaj rv gondolkodását eltalálni

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

#485246 zeeh_ Előzmény: #485211

Igen,már többször nagyon együtt mozogtak.

PF topicját inkább nem olvasom, elképesztően naivak néhányan, nyereséget várnak, teljesen látszik,hogy nincsenek tisztában a cég előéletével.

Mekkorát fognak ezek bukni nemsokára,ha a nyakukba öntik a közel 13 milla papír egy részét a szállítók.

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

#485211 kerikoma Előzmény: #485210

Ezt már megbeszéltük egy párszor! Évek óta ugyanazt csinálják a phyllel, mintha egy vezetőség, vagy egy érdekcsoporthoz fűződnének... pffff

Mennem kell sajna...

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

#485210 kerikoma Előzmény: #485195

1000 Ft-ból 200 Ft, darabszám ugyanannyi.... Gondolom Téged is emlékeztet valamire...