Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál 2012. március 1. 15:56 kerikoma Előzmény: #485210 Ezt már megbeszéltük egy párszor! Évek óta ugyanazt csinálják a phyllel, mintha egy vezetőség, vagy egy érdekcsoporthoz fűződnének... pffff Mennem kell sajna...