Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

kerikoma Előzmény: #485210

Ezt már megbeszéltük egy párszor! Évek óta ugyanazt csinálják a phyllel, mintha egy vezetőség, vagy egy érdekcsoporthoz fűződnének... pffff

Mennem kell sajna...