Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál 2012. március 1. 21:32 Sigorszky Előzmény: #485338 Nem értem, az idomárod mért nem tanított meg arra, hogy csak spekulánsokat meg korrupt cégvezetőket egyél!? :)