Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

Sigorszky Előzmény: #485338

Nem értem, az idomárod mért nem tanított meg arra, hogy csak spekulánsokat meg korrupt cégvezetőket egyél!? :)