Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

zeeh_ Előzmény: #485211

Igen,már többször nagyon együtt mozogtak.

PF topicját inkább nem olvasom, elképesztően naivak néhányan, nyereséget várnak, teljesen látszik,hogy nincsenek tisztában a cég előéletével.

Mekkorát fognak ezek bukni nemsokára,ha a nyakukba öntik a közel 13 milla papír egy részét a szállítók.