Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál
zeeh_ Előzmény: #485211Igen,már többször nagyon együtt mozogtak.
PF topicját inkább nem olvasom, elképesztően naivak néhányan, nyereséget várnak, teljesen látszik,hogy nincsenek tisztában a cég előéletével.
Mekkorát fognak ezek bukni nemsokára,ha a nyakukba öntik a közel 13 milla papír egy részét a szállítók.