Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

kerikoma Előzmény: #485195

1000 Ft-ból 200 Ft, darabszám ugyanannyi.... Gondolom Téged is emlékeztet valamire...