Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

macika Előzmény: #485246

nincs kire önteni.... igy is 100% a közkéz

ilyenkor sokszor megtépik hogy majd onnan öntsék

de lehet most nem az lesz

ki tudja a tolvaj rv gondolkodását eltalálni