Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál 2012. március 1. 18:05 macika Előzmény: #485246 nincs kire önteni.... igy is 100% a közkéz ilyenkor sokszor megtépik hogy majd onnan öntsék de lehet most nem az lesz ki tudja a tolvaj rv gondolkodását eltalálni