Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Részvénycsere jön az Est Mediánál

macika Előzmény: #485327

csak a disney csatornát cseréltem le egy karmesterre

igaz rágósabb a fazon ))