vsz fhb lesz a gazdája/bérbeadója a csödös hiteleseknek
lassan jutalékot kérek az FHB-tól :))
nos.. ma 766-ról 690 a papír :))
jól éreztem tegnap, hogy ez már sok :)
:)) Ja, miattad vettem... Előző héten kistoppoltak 100ponttal lejjebb, örvendek, pedig sok volt belőle...
715-ön megvettem, 744-en eladtam.
Kösz hogy szóltál. :)
742 az árfolyam??
széppp... mindenki OTPt figyeli, itt pedig robog a vonat..
Látod Herceg mondtam én, hogy majd fogsz figyelni az FHBra.
Ennyiért nekem már nem kell
FHB-ban megint tele a könyv vétellel..
lehet, hogy nem is lesz zutyi OTP-ben?
Reál: 715
Az FHB Jelzálogbank 22 611 darab saját törzsrészvényt vásárolt hétfőn 709,6683 forintos árfolyamon.
Mi a fenéért nem kellett nekik 480nál? a legmagasabb árfolyamon kell pont venni?
Zzzz..
Már csodálkoztam, hogy pont az FHB zárta a legjobban a napot :)
Ma tartani sem kellett az árfolyamot szerintem..
Én is begyűjtöttem egy tisztességes mennyiséget :)
nem nekem volt vételem annyin, hanem a könyvben álltak annyira
kaptál olcsóbban is :)
Ma egon már nem is elemzi az OTPt.
Ma az FHB a fontosabb. Kitörésben a papír.
Vételek 650-en :)
na ez a mehet le az OTP szövegem nem jött be. Pont akkor harangozták a fórumos társak, hogy amerika kilőtt, akkor már sejtettem, hogy tévedek.
jahh, jól felkötötték, nélkülem nem kellett volna :)
617 az árfolyam,
adja le magát.. nagy az eladói oldal 3000es pakokkal.
OTP mától mehet le :)
Én is azon a tájon szálltam kifele :)