Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Takarék Jelzálogbank fórum

vsz fhb lesz a gazdája/b…

#46253 Ibiza

vsz fhb lesz a gazdája/bérbeadója a csödös hiteleseknek

Re: Ismét 600

#42579 Hathor Előzmény: #41598

lassan jutalékot kérek az FHB-tól :))

nos.. ma 766-ról 690 a papír :))

jól éreztem tegnap, hogy ez már sok :)

Re: Ismét 600

#41602 Kissherceg Előzmény: #41594

:)) Ja, miattad vettem... Előző héten kistoppoltak 100ponttal lejjebb, örvendek, pedig sok volt belőle...

Re: Ismét 600

#41594 Hathor Előzmény: #41422

742 az árfolyam??

széppp... mindenki OTPt figyeli, itt pedig robog a vonat..

Látod Herceg mondtam én, hogy majd fogsz figyelni az FHBra.

Ennyiért nekem már nem kell

Re: Ismét 600

#41422 Hathor Előzmény: #41244

FHB-ban megint tele a könyv vétellel..

lehet, hogy nem is lesz zutyi OTP-ben?

Reál: 715

Re: Ismét 600

#41244 Hathor Előzmény: #36920

Az FHB Jelzálogbank 22 611 darab saját törzsrészvényt vásárolt hétfőn 709,6683 forintos árfolyamon.

Mi a fenéért nem kellett nekik 480nál? a legmagasabb árfolyamon kell pont venni?

Zzzz..

Már csodálkoztam, hogy pont az FHB zárta a legjobban a napot :)

Ma tartani sem kellett az árfolyamot szerintem..

Re: Ismét 600

#36688 Hathor Előzmény: #36605

Ma egon már nem is elemzi az OTPt.

Ma az FHB a fontosabb. Kitörésben a papír.

Vételek 650-en :)

Re: Ismét 600

#36605 Hathor Előzmény: #36276

na ez a mehet le az OTP szövegem nem jött be. Pont akkor harangozták a fórumos társak, hogy amerika kilőtt, akkor már sejtettem, hogy tévedek.

Re: Ismét 600

#36276 Hathor Előzmény: #36263

617 az árfolyam,

adja le magát.. nagy az eladói oldal 3000es pakokkal.

OTP mától mehet le :)