Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Ismét 600

Hathor Előzmény: #36605

Ma egon már nem is elemzi az OTPt.

Ma az FHB a fontosabb. Kitörésben a papír.

Vételek 650-en :)