Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ismét 600

Hathor Előzmény: #36276

na ez a mehet le az OTP szövegem nem jött be. Pont akkor harangozták a fórumos társak, hogy amerika kilőtt, akkor már sejtettem, hogy tévedek.