Re: Ismét 600 2009. május 4. 22:53 Hathor Előzmény: #36276 na ez a mehet le az OTP szövegem nem jött be. Pont akkor harangozták a fórumos társak, hogy amerika kilőtt, akkor már sejtettem, hogy tévedek.