Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ismét 600

Hathor Előzmény: #35948

megnéztem.. :)

ez bejött :)

lassan kezdem magamnak bebeszélni, hogy mindent venni kell ész nélkül..

:)

ez lenne a fordulós jelzés??? :)