Re: Ismét 600 2009. május 4. 10:10 Hathor Előzmény: #35948 megnéztem.. :) ez bejött :) lassan kezdem magamnak bebeszélni, hogy mindent venni kell ész nélkül.. :) ez lenne a fordulós jelzés??? :)