Re: Ismét 600
Hathor Előzmény: #36920Az FHB Jelzálogbank 22 611 darab saját törzsrészvényt vásárolt hétfőn 709,6683 forintos árfolyamon.
Mi a fenéért nem kellett nekik 480nál? a legmagasabb árfolyamon kell pont venni?
Zzzz..
Már csodálkoztam, hogy pont az FHB zárta a legjobban a napot :)
Ma tartani sem kellett az árfolyamot szerintem..