Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ismét 600

Hathor Előzmény: #36920

Az FHB Jelzálogbank 22 611 darab saját törzsrészvényt vásárolt hétfőn 709,6683 forintos árfolyamon.

Mi a fenéért nem kellett nekik 480nál? a legmagasabb árfolyamon kell pont venni?

Zzzz..

Már csodálkoztam, hogy pont az FHB zárta a legjobban a napot :)

Ma tartani sem kellett az árfolyamot szerintem..