Re: Ismét 600
Kissherceg Előzmény: #41594:)) Ja, miattad vettem... Előző héten kistoppoltak 100ponttal lejjebb, örvendek, pedig sok volt belőle...
:)) Ja, miattad vettem... Előző héten kistoppoltak 100ponttal lejjebb, örvendek, pedig sok volt belőle...