Re: Ismét 600 2009. május 12. 12:07 Hathor Előzmény: #41422 742 az árfolyam?? széppp... mindenki OTPt figyeli, itt pedig robog a vonat.. Látod Herceg mondtam én, hogy majd fogsz figyelni az FHBra. Ennyiért nekem már nem kell