a nagyobb tér nem kérdés
persze akkor az épületek többet értek, mint 1250
de rég volt tán igaz sem volt :)
előbbi hozzászólást meg nem bántásként gondoltam, hanem mint tény jegyeztem meg
a nagyobb tér nem kérdés
persze akkor az épületek többet értek, mint 1250
de rég volt tán igaz sem volt :)
előbbi hozzászólást meg nem bántásként gondoltam, hanem mint tény jegyeztem meg
ha így gondolod...
a kérdés mindig az..merre van nagyobb tér..le vagy fel..
ha így gondolod...
a kérdés mindig az..merre van nagyobb tér..le vagy fel..
2 Ft-ot is lehet felezni
Ott senki sem volt okos, max bátor! Utólag meg mindenki okos.
persze...nincs ami lehúzza az indexeket...fel.fel a fenébe..
Ennek a vizsgálatnak nem lesz bonyolult a lefolytatása és az eredmény is előre borítékolható: A külföldi bankok akciója ez, amelyben folyamatosan nagy mennyiségben adják a forintot EUR és CHF ellenében.
Az, hogy ennek az az oka, hogy nincs devizahitelezés és a törlesztés miatt ez folyamatosan gyengítő hatású - az most mellékes. Ahogy az is, hogy eddig éppen azért volt "erős" a forint, mert folyamatosan adták el a devizákat a forint vásárlás érdekében, vagyis pusztán azért volt ilyen "erős" a forint eddig, mert állandó vételi nyomás alatt állt éveken keresztül. Paradox módon tehát ha kivonjuk a rendszerből az elmúlt évek devizahitelesítését, akkor is az jönne ki, hogy a mostani árfolyam a reális, vagyis nem kell ahhoz külön gyengíteni a forintot, hogy ezen a szinten legyen, hiszen nem is lehetne máshol, ha a normál piaci folyamatokat nézzük. Annak alapján pedig ez a mostani árfolyam tulajdonképpen nem is rossz.
Év vége jön ezért ez a kis forgalom, illetve mint mondtam amcsik már nem lesznek, asszem fél napot. Nincs iránymutatás.
Nem beszélve, hogy a hatiban sincs eladó. 1-5k az nem eladó a 25-30kval szemben. Tipikus kispénzzel emelkedés.
Én már nem kereskedek, daytradelni nincs időm, más meg nem éri meg stop nélkül.
:) véreres shortos szemekkel... gondolom..
emléxem anno volt aki 1250nél shortolta otp-t... :D ott mááá hova..
Vmi tömör gyönyör lesz a mai nap is ezzel a félelmetesen kis forgalommal...pedig azt hittem nem lehet alulmúlni az előző napokat.
És ha kiderítik majd nyilvánosságra is hozzák hogy ez, meg EZ a Rótschid volt a gazember ? :D mert az is érdekelne engem :DD :
"A Magyar Nemzet kormányközeli forrásból úgy tudja, hogy a kormány és a nemzetbiztonsági kabinet ülésén is kiemelt téma volt "a forint elleni folyamatos, koncentrált támadás". A lap úgy tudja, hogy döntés született arról: "felderítik a támadássorozat hátterében állók kilétét""
+73 ponton nyitottunk ki...kicsit nevetséges...
tegnap még USA esett 9 pontot..a futures ma +8 ponton állt most...a legkevesebb hogy nullán kellett volna hogy kezdjünk... áhh...
mondjuk a "forgalom" is nevetséges...vicc...
nálam 1125 a támasz.. és innen 1250ig gyorsan elmehet..
ott elérhető a daxli is :)
Én egyenlőre daxli kutya felé kacsintgatok,Ricsi jókat ír róla...aztán ha marad még bukni való zsém akkor forex :D
nézegetem, de iszonyat sok a melom. Jövőre intézem az FX lehetőséget... :)