Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #447490

Év vége jön ezért ez a kis forgalom, illetve mint mondtam amcsik már nem lesznek, asszem fél napot. Nincs iránymutatás.

Nem beszélve, hogy a hatiban sincs eladó. 1-5k az nem eladó a 25-30kval szemben. Tipikus kispénzzel emelkedés.

Én már nem kereskedek, daytradelni nincs időm, más meg nem éri meg stop nélkül.