Re: nincs cím
kelvin Előzmény: #447490Év vége jön ezért ez a kis forgalom, illetve mint mondtam amcsik már nem lesznek, asszem fél napot. Nincs iránymutatás.
Nem beszélve, hogy a hatiban sincs eladó. 1-5k az nem eladó a 25-30kval szemben. Tipikus kispénzzel emelkedés.
Én már nem kereskedek, daytradelni nincs időm, más meg nem éri meg stop nélkül.