Re: ds
Waszeitung Előzmény: #447404Én egyenlőre daxli kutya felé kacsintgatok,Ricsi jókat ír róla...aztán ha marad még bukni való zsém akkor forex :D
Én egyenlőre daxli kutya felé kacsintgatok,Ricsi jókat ír róla...aztán ha marad még bukni való zsém akkor forex :D