Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Waszeitung Előzmény: #447404

Én egyenlőre daxli kutya felé kacsintgatok,Ricsi jókat ír róla...aztán ha marad még bukni való zsém akkor forex :D