Re: ds
BudFox Előzmény: #447409És ha kiderítik majd nyilvánosságra is hozzák hogy ez, meg EZ a Rótschid volt a gazember ? :D mert az is érdekelne engem :DD :
"A Magyar Nemzet kormányközeli forrásból úgy tudja, hogy a kormány és a nemzetbiztonsági kabinet ülésén is kiemelt téma volt "a forint elleni folyamatos, koncentrált támadás". A lap úgy tudja, hogy döntés született arról: "felderítik a támadássorozat hátterében állók kilétét""