Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #447261No asszem elintéztem a piacunkat,shortzárásom és longnyitásom hírére szakadt még 1%-ot hambiland...Matgab reszkess! :D
Mit meg nem teszek a fórumshortosokért! :DDD
No asszem elintéztem a piacunkat,shortzárásom és longnyitásom hírére szakadt még 1%-ot hambiland...Matgab reszkess! :D
Mit meg nem teszek a fórumshortosokért! :DDD