Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #447261

No asszem elintéztem a piacunkat,shortzárásom és longnyitásom hírére szakadt még 1%-ot hambiland...Matgab reszkess! :D

Mit meg nem teszek a fórumshortosokért! :DDD