Re: ds
Waszeitung Előzmény: #447385Mi a fax van már megen nálunk Föncsi,egy hete tartanak bennünket...most meg felkötés a végére,Rg és Molly,ha már Oti nem megy...asszem X időn belül átköltözködés lesz hati topikból,ezt a piacbuzerálást nem fogja sokáig tolerálni senki.
Ricsi mail megvan,köszi,válasz megy..