Mutatom oldalról is a sort:
http://postimage.org/image/l6st281hj/
Köszi, ha szükség lesz, szólunk!
Mert nincs igény az esésre.
Pedig kezdem már unni ezt a nap közben toporgás, nap végére felrántjuk forgatókönyvet.
S&P-ben is... futikat még be lehet ejteni, de vagy nyitásra vagy a normál kereskedés végére plusszba kell vergődni.
ha valaki legközelebb, hasonlót szeretne tenni, keressen bizalommal, szerintem a legjobb napi áron tud váltani..
Van ismerős...váltós.
Én évek óta vele boltolok.
Persze papírt nem ad...
ma 314,5-ért vett.
elég jók az árfolyamok felétek..itt kirabolják az embereket :-)
Nem tudom, én speciel adtam el ,-)
Egyébként durva volt, hogy egy óra múlva nagyobb sor volt :D
Most mondja valaki, hogy nem megy a biznisz.. megy az, csak ki kell találni éppen mi megy.. ,-)
és ezeknek az embereknek a zöme eur-t vett?
Na letöltöttem telcsiről a képet a valutaváltónál ami készült ma.
Na vajon merre lépünk ki a háromszögelődésbő? Segítek, természetesen felfelé fogunk, ez nem is lehet kérdés.
enni voltam bocsi,hát ez ált egy 3-4%trend szokott lenni,de van mikor 0,75%vagy csak fél%,fő indexekre használom,ill. eurusd
Hát nem tudom, egyszerűen nem érzem az esés szagát a levegőben. A végére még fel is csesznek megint mindent gondolom. Talán jövő héten jöhet fordulat. Otp-t úgysem engedik komolyabban esni a gyj előtt, meg még hati kifutás is lesz pénteken. Amcsiknak kéne végre egy méreteset esni, de egyszerűen nem akarnak.
Hathor, SnP hetesen nézve szerinted 1292-től számíthatjuk a 8. hullám lefutását, vagy pedig egy flat korrekció keretében felhúzzák még az 5. pont közelébe? Elvileg ha 1292 a B. pont (ami kb. az ideális 61.8-as szintre tevődik, és egyben a korábban letört fej-váll nyakvonalának visszatesztje), akkor innen 1075 alá kéne jönni minimum. Te mire szavazol?
viszonr most kicsit én is félek egy felfelé emekedéstől : nézzétek csak meg Finviz.com -on az SP 500 -as grafikonját. Az összes gyertyának egy alja van..nem ment eddig még lefele..vonalzót lehetne alá tenni..ez némileg az emelkedést vetíti előre ( MA)
igen :-))) mindenki ezen mosolyog...tegnap még mindent lefele..ma mindent felfele vár..holnap mindent lefele vár ismét :-) Mr. Szélkakas
Azt nem vette bele, folyt köv Bux1212ben gondolom. Fordított fej-váll szerint.
650es vevő nyakon öntve.
Én is még mindig a felfelére szavazok!
Most olvastam el Egont.
A bux1112-t 21.000-re várni háát... kifutásig nincs 1 hónap.
mondjuk ha az előző üzletek nézzük akkor 23.580 óta shortolom... és nekem is volt már több kontraktusom....a múlt havi nagy rally engem is visszavetett kicsit...de már jön vissza a pénz...
Milyen időtávon, milyen instrumentumban beszélsz?
Hati 630
Képlet szerint 16500-17000között long.
16500-16000short
Szerk: 669 már hati. 650es 250vétel áll bent