Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #444893

Szia koma,

megjöttem, látom magadba írogatsz.

A valuta válónál még nagyobb volt a sor, mint amikor hívtalak. ,-)

312-315volt az euro vétel eladás..

Kígyózó sorokkal. haláli

Olaj: 100dollár, most nézem. (CLZ)