Re: nincs cím 2011. november 16. 16:56 Hathor Előzmény: #444963 Nem tudom, én speciel adtam el ,-) Egyébként durva volt, hogy egy óra múlva nagyobb sor volt :D Most mondja valaki, hogy nem megy a biznisz.. megy az, csak ki kell találni éppen mi megy.. ,-)