Re: nincs cím 2011. november 16. 16:14 big-ebuy Előzmény: #444925 most éppen határon billeg usa,meg a eur usd dema10,ema5, 15 minen ha keresztezi akkor itt ko jön még mára ezeket nézem napi kereskedésbe mérvadónak,röv távra 1.3597eurusd,sp1246.2,dj:11975