Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #444929

Hát nem tudom, egyszerűen nem érzem az esés szagát a levegőben. A végére még fel is csesznek megint mindent gondolom. Talán jövő héten jöhet fordulat. Otp-t úgysem engedik komolyabban esni a gyj előtt, meg még hati kifutás is lesz pénteken. Amcsiknak kéne végre egy méreteset esni, de egyszerűen nem akarnak.

Hathor, SnP hetesen nézve szerinted 1292-től számíthatjuk a 8. hullám lefutását, vagy pedig egy flat korrekció keretében felhúzzák még az 5. pont közelébe? Elvileg ha 1292 a B. pont (ami kb. az ideális 61.8-as szintre tevődik, és egyben a korábban letört fej-váll nyakvonalának visszatesztje), akkor innen 1075 alá kéne jönni minimum. Te mire szavazol?