Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: nincs cím

#444973 sbbacsi Előzmény: #444954

Mert nincs igény az esésre.

Pedig kezdem már unni ezt a nap közben toporgás, nap végére felrántjuk forgatókönyvet.

S&P-ben is... futikat még be lehet ejteni, de vagy nyitásra vagy a normál kereskedés végére plusszba kell vergődni.

Re: nincs cím

#444971 hosszhuszár Előzmény: #444965

ha valaki legközelebb, hasonlót szeretne tenni, keressen bizalommal, szerintem a legjobb napi áron tud váltani..

Van ismerős...váltós.

Én évek óta vele boltolok.

Persze papírt nem ad...

ma 314,5-ért vett.

Re: nincs cím

#444965 Hathor Előzmény: #444963

Nem tudom, én speciel adtam el ,-)

Egyébként durva volt, hogy egy óra múlva nagyobb sor volt :D

Most mondja valaki, hogy nem megy a biznisz.. megy az, csak ki kell találni éppen mi megy.. ,-)

Re: nincs cím

#444957 Frontin Előzmény: #444952

Na vajon merre lépünk ki a háromszögelődésbő? Segítek, természetesen felfelé fogunk, ez nem is lehet kérdés.

Re: nincs cím

#444955 big-ebuy Előzmény: #444937

enni voltam bocsi,hát ez ált egy 3-4%trend szokott lenni,de van mikor 0,75%vagy csak fél%,fő indexekre használom,ill. eurusd

Re: nincs cím

#444954 Frontin Előzmény: #444929

Hát nem tudom, egyszerűen nem érzem az esés szagát a levegőben. A végére még fel is csesznek megint mindent gondolom. Talán jövő héten jöhet fordulat. Otp-t úgysem engedik komolyabban esni a gyj előtt, meg még hati kifutás is lesz pénteken. Amcsiknak kéne végre egy méreteset esni, de egyszerűen nem akarnak.

Hathor, SnP hetesen nézve szerinted 1292-től számíthatjuk a 8. hullám lefutását, vagy pedig egy flat korrekció keretében felhúzzák még az 5. pont közelébe? Elvileg ha 1292 a B. pont (ami kb. az ideális 61.8-as szintre tevődik, és egyben a korábban letört fej-váll nyakvonalának visszatesztje), akkor innen 1075 alá kéne jönni minimum. Te mire szavazol?

Re: nincs cím

#444952 BudFox Előzmény: #444945

viszonr most kicsit én is félek egy felfelé emekedéstől : nézzétek csak meg Finviz.com -on az SP 500 -as grafikonját. Az összes gyertyának egy alja van..nem ment eddig még lefele..vonalzót lehetne alá tenni..ez némileg az emelkedést vetíti előre ( MA)

Re: nincs cím

#444950 BudFox Előzmény: #444942

igen :-))) mindenki ezen mosolyog...tegnap még mindent lefele..ma mindent felfele vár..holnap mindent lefele vár ismét :-) Mr. Szélkakas

Re: nincs cím

#444945 Hathor Előzmény: #444942

Azt nem vette bele, folyt köv Bux1212ben gondolom. Fordított fej-váll szerint.

Most olvastam el Egont. …

#444942 Fornit

Most olvastam el Egont.

A bux1112-t 21.000-re várni háát... kifutásig nincs 1 hónap.

Re: nincs cím

#444938 BudFox Előzmény: #444932

mondjuk ha az előző üzletek nézzük akkor 23.580 óta shortolom... és nekem is volt már több kontraktusom....a múlt havi nagy rally engem is visszavetett kicsit...de már jön vissza a pénz...

Re: nincs cím

#444937 Hathor Előzmény: #444936

Milyen időtávon, milyen instrumentumban beszélsz?

Hati 630

Képlet szerint 16500-17000között long.

16500-16000short

Szerk: 669 már hati. 650es 250vétel áll bent

Re: nincs cím

#444936 big-ebuy Előzmény: #444925

most éppen határon billeg usa,meg a eur usd

dema10,ema5, 15 minen ha keresztezi akkor itt ko jön még mára

ezeket nézem napi kereskedésbe mérvadónak,röv távra

1.3597eurusd,sp1246.2,dj:11975