Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #444945

viszonr most kicsit én is félek egy felfelé emekedéstől : nézzétek csak meg Finviz.com -on az SP 500 -as grafikonját. Az összes gyertyának egy alja van..nem ment eddig még lefele..vonalzót lehetne alá tenni..ez némileg az emelkedést vetíti előre ( MA)