Re: nincs cím
hosszhuszár Előzmény: #444965ha valaki legközelebb, hasonlót szeretne tenni, keressen bizalommal, szerintem a legjobb napi áron tud váltani..
Van ismerős...váltós.
Én évek óta vele boltolok.
Persze papírt nem ad...
ma 314,5-ért vett.
ha valaki legközelebb, hasonlót szeretne tenni, keressen bizalommal, szerintem a legjobb napi áron tud váltani..
Van ismerős...váltós.
Én évek óta vele boltolok.
Persze papírt nem ad...
ma 314,5-ért vett.