Ha szép pluszban zárnának, és holnap a futik is "meglesznek" kozmetikázva, akkor úgy fog menni a Daxli kutya utánuk, mint hannoveri véreb a vércsapán. Mi meg természetesen a valogukban fogunk loholni. Nem tudom hogyan tudna itt egy tartósabb esés kibontakozni idén, kevés az idő hozzá. Nem a 40 pont miatt vagyok pipa, hanem azért, mert úgy érzem egyre inkább, hogy ezeknek minden mindegy, egyszerűen nem akarnak esni és kész.