Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #444449

Olvass bele portfoliós topikokba, én nem azt látom hogy shortolna a többség. Hatiban talán így van, OTP-MOL párosban szerintem a longosok vannak többen.