Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #444477Jól felpattant a végére Otp és vele együtt a hati is. Pont ott zártunk, hogy ebből bármi lehessen holnapra. Az mondjuk short szempontjából nem tetszik, hogy hatiban óráson nézve csináltunk egy magasabb aljat, ami akár egy későbbi duplaaljnak is lehet a kezdete, amit eddig a forgalmi adatok is támogatnak.