Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #444448

minket meg nagyon akarnának felfelé húzni..bármi áron....de még kinnt se dőlt el az irány...majd csak 15 perc múlva..

a befektetők még mindig nagyon optimisták szerintem...látva a 2009 -es egész évi rallyt.