Re: nincs cím 2011. november 15. 16:50 BudFox Előzmény: #444448 minket meg nagyon akarnának felfelé húzni..bármi áron....de még kinnt se dőlt el az irány...majd csak 15 perc múlva.. a befektetők még mindig nagyon optimisták szerintem...látva a 2009 -es egész évi rallyt.