Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Rozsdáskilincs Előzmény: #444444

szvsz egy korrekció rájukférne, csak úgy. Volt párnapos rally, ha innen csak úgy tovább mennének azt túl könnyü pénz lenne a spekiknek a piac meg tudjuk nehezen adja oda a pizt. A speki logika cumiosztást valószinüsit:-)