Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #444495Úgyis az utolsó órában fog eldőlni minden, addig szinte nézni sem érdemes. Bevallom őszintén kezdem elveszteni a bizodalmamat abban, hogy amcsik idén még komolyabb eső pályára állnának, törnék a támaszaikat. Lassan november vége van, közel van már az év vége, a december meg általában nem az esésről szokott szólni. Remélem nem lesz igazam. Nélkülük pedig ezekről a mostani szintekről nem nagyon fog menni a további esés.